Oferta

Specjalizujemy się w likwidacji szkód, sporządzaniu wycen majątku do celów ubezpieczeniowych, opracowywaniu ekspertyz technicznych a także przeprowadzaniu audytów bezpieczeństwa pożarowego.  

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Towarzystw Ubezpieczeń i brokerów, jak również do wszelkich podmiotów, szukających pomocy w wyżej wymienionym zakresie.

Aby sprostać zróżnicowanym potrzebom Klientów, powierzamy prace nad poszczególnymi sprawami zespołom naszych ekspertów, w skład których wchodzą m.in. inżynierowie różnych specjalności, strażacy, ekonomiści, prawnicy, lekarze. Zespół stworzony ze specjalistów o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu pozwala nam na elastyczność w działaniu oraz wykorzystywanie odpowiednich i wydajnych narzędzi oraz metod pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania.

Duża mobilność naszych pracowników oraz uniwersalność usług sprawia, że realizujemy projekty na terenie całego kraju. Dysponujemy trzema placówkami zlokalizowanymi w Warszawie, Opolu oraz we Wrocławiu, ale nie ma na mapie miejsca, w które byśmy nie dotarli.


Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami
Praca


Dołącz do nas

więcej


Referencje


Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci

więcej


Folder


Pobierz nasz folder reklamowy

pobierz